Vai dvieļi mazgāšanas laikā krāso?

Parasti, mazgāšanās laikā dvieļi nekrāso pārējo veļu. Tomēr, dvieļi ir izgatavoti no dažādām izejvielām, tāpēc daži audumi var tikt iekrāsoti.

Ja dvielis no rūpnīcas nāk pietiekami daudz reizes mazgāts, tas nesmērēs citus audumus. Ir svarīgi zināt, ka kokvilnas un bambusa dvieļiem ir nepieciešams vismazākais mazgāšanas ciklu skaits, tāpēc, pat mazgājot tos pirmās pāris reizes, tie nekrāsos pārējo veļu. Mikrošķiedras dvieļiem ir nepieciešami daudz vairāk mazgāšanas cikli, tāpēc tie nokrāsosies pat tad, kad sasniegs galalietotāju. Pasteļkrāsas mikrošķiedra parasti nedaudz vai vispār nekrāso, tomēr spilgti krāsaini (sarkani, oranži, tumši zili, tumši zaļi, melni un citi) mikrošķiedras izstrādājumi noteikti var iekrāsot veļu vairāk nekā vienu mazgāšanas reizi.

Tāpēc pirms produkta lietošanas vismaz vienu reizi (ražotāji iesaka trīs reizes) mazgāt augstākajā pieļaujamā temperatūrā bez mīkstinātāja, ievērojot etiķeti ar izstrādājumam pievienotajām apkopes instrukcijām. Kā arī, mazgājiet dvieļus ar tādas pašas vai līdzīgas krāsas veļu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *