Privātuma politika

1. Vispārīgie noteikumi.

Šie privātuma noteikumi (turpmāk – “noteikumi“) regulē pamatprincipus un kārtību, saskaņā ar kuru Pārdevējs (turpmāk– “Pārdevējs“) e-veikalā apstrādā (turpmāk– “e-veikals“) Pircēju (turpmāk– “Jūsu“) personas datus.

Jūsu personas datu apstrādi regulē šie noteikumi, LR likums par personas datu tiesisko aizsardzību un citi tiesību akti, kas regulē šādu datu vākšanu.

2. Reģistrācijas iesniegšanas noteikumi.

2.1 Reģistrācijas veidlapā Jums jāsniedz pilnīga, izsmeļoša un pareiza informācija par sevi. Ja reģistrācijas veidlapā Jūs norādāt neprecīzus, nepatiesus vai maldinošus datus, Pārdevējam ir tiesības atcelt Jūsu pasūtījumu. Pārdevējs atzīst un respektē ikvienas fiziskas personas, kura apmeklē e-veikalu, tiesības uz privātumu. Pārdevējs vāc un izmanto fiziskas personas datus (vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un citu informāciju, kas norādīta e-veikala reģistrācijas veidlapā), lai:

  • apstrādātu pasūtījumus Jūsu precēm vai pakalpojumiem;
  • atrisinātu problēmas, kas saistītas ar preču noformējumu vai piegādi.

Personas dati tiek apstrādāti ar drošiem līdzekļiem, kas aizsargā šos datus no neatļautas iznīcināšanas, izpaušanas vai citām nelikumīgām darbībām. .

2.2 Ne personiskus datus, t. i. datus, kas attiecas uz Jūsu iegādātajām precēm, Pārdevējs var izmantot statistikas vajadzībām. Šāda statistikas datu vākšana neļaus tieši vai netieši identificēt Jūsu identitāti. Pārdevējs patur tiesības nodot statistikas datus trešajai personai.

3. Personas datu nodošana trešajām personām.

Pārdevējam ir tiesības nodot informāciju trešajām personāmtikai 2. punkta 2. daļas mērķu sasniegšanai . Pārdevējs nenodod jūsu personas datus trešajām personām, bez Jūsu atsevišķas piekrišanas, izņemot gadījumus, kad to pieprasa LR likumi.

4. Informācijas vai pretenzijas iesniegšana.

Visi paziņojumi, kas saistīti ar personas datu apstrādi, tiek iesniegti pa e-pastu info@oldbackup.softy.lv. Pārdevējs atbildi sniedz tādā formā, kādā saņēma paziņojumu vai pretenziju.

5. Personas datu apstrāde.

Jūs piekrītat, ka personas dati, kurus Jūs brīvprātīgi norādāt reģistrācijas veidlapā, tiks apstrādāti saskaņā ar šiem noteikumiem.

Sīkdatņu politika

Šī sīkdatņu politika izskaidro, kādus sīkfailus mēs izmantojam un kādiem nolūkiem. Tajā arī norādīts, kādi sīkdatņu veidi tiek izmantoti un kāda informācija tiek vākta un izmantota. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un aizsargājam jūsu personisko informāciju, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku augstāk.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu par sīkdatņu izmantošanu mūsu vietnē.

Jūsu piekrišana attiecas uz šādiem domēniem: softy.lv

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, ko izmanto nelielu informācijas gabalu glabāšanai. Kad vietne tiek ielādēta jūsu pārlūkprogrammā, tās tiek saglabātas jūsu ierīcē. Šīs sīkdatnes palīdz pareizi darboties vietnei, padarīt to drošāku, nodrošināt labāku lietotāja pieredzi un izprast vietnes darbību, kā arī analizēt, kas darbojas un kas jāuzlabo.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tāpat kā lielākā daļa tiešsaistes pakalpojumu, arī mūsu vietne izmanto pirmo un trešo personu sīkdatnes vairākiem mērķiem. Pirmās puses sīkdatnes parasti ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi, un tās neapkopo personu identificējošu informāciju par jums.

Trešo pušu sīkfaili, kas tiek izmantoti mūsu vietnē, galvenokārt ir domāti, lai saprastu, kā vietne darbojas, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu vietni, lai mūsu pakalpojumi būtu droši, sniegtu jums atbilstošas reklāmas un kopumā sniegtu jums labāku un uzlabotu lietotāju. Piedzīvojiet un palīdziet paātrināt turpmāko mijiedarbību ar mūsu vietni.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Obligātie: daži sīkfaili ir nepieciešami, lai izmantotu visas mūsu vietnes funkcijas. Tie ļauj mums atbalstīt lietotāju sesijas un novērst jebkādus drošības draudus. Tie nevāc un neglabā nekādu personisko informāciju. Piemēram, šīs sīkdatnes ļauj jums pieteikties savā kontā un pievienot produktus grozam un droši apmaksāt.

Statistikas: šajos sīkfailos tiek glabāta informācija, piemēram, vietnes apmeklētāju skaits, unikālo apmeklētāju skaits, apmeklētās vietnes lapas, apmeklējuma avots utt. Šie dati palīdz mums izprast un analizēt vietnes veiktspēju un to, kur tā jāuzlabo.

Funkcionālie: tie ir sīkfaili, kas palīdz noteiktām nebūtiskām mūsu vietnes funkcijām. Šīs funkcijas ietver tāda satura kā videoklipu vai vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās.

Iespējas: Šīs sīkdatnes mums palīdz saglabāt jūsu iestatījumus un pārlūkošanas preferences, piemēram, valodas preferences, lai nākotnē jūs varētu gūt labāku un efektīvāku pieredzi, apmeklējot vietni.

Zemāk ir detalizētas sīkdatnes, kas tiek izmantotas mūsu vietnē.

SĪKFAILS

APRAKTS
_ga

Izmanto “Google Analytics”, lai novērtētu lietotāja apmeklējuma mērķus, sagatavotu pārskatus par vietnes aktivitāti vietņu operatoriem un uzlabotu lietotāja pieredzi, apmeklējot vietni.

_gat Izmanto “Google Analytics”, lai apkopotu statistikas informāciju par vietnes apmklēšanu.
_gid

Izmanto “Google Analytics”, lai apkopotu statistikas informāciju par vietnes apmeklēšanu, apmeklējuma ilgumu, pārlūkprogrammu utt.

Kā es varu pārvaldīt sīkdatņu izvēli?
Ja jūs nolemsiet mainīt savu doto piekrišanu, to varat izdarīt šajā lapā vai atverot sīkfailu iestatījumu logu.

Turklāt, dažādas pārlūkprogrammas nodrošina dažādus veidus, kā bloķēt un dzēst vietņu izmantotos sīkfailus. Ja vēlaties bloķēt/dzēst sīkfailus, Jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Lai uzzinātu vairāk par to, kā pārvaldīt un dzēst sīkfailus, apmeklējiet vietni www.allaboutcookies.org