Kāpēc mēs?

Par mums

Softy“ – ir specializēts mājas tekstila izstrādājumu veikals. Mēs sākām ar dvieļiem, tāpēc tie ir visstiprākā mūsu klāsta daļa. Mēs par tiem zinām gandrīz visu: sākot no auga, no kura tiek izgatavota dzija, līdz sēklai un gatavam produktam plauktā. Mēs pārdodam TIKAI kvalitatīvus, neierasti dekorētus dvieļus, kas piemēroti ne tikai Jūsu vannas istabas dekorēšanai, Jūsu ķermeņa lutināšanai, bet arī dāvanām. Pie mums Jūs atradīsiet preces, kuru materiāls tiek importēts no Turcijas, Ēģiptes, Spānijas, Pakistānas, Portugāles, Grieķijas, Čehijas, Polijas, Ķīnas.

Ja Jūs pajautāsiet, kāpēc mēs esam labāki par citiem šeit ir atbilde Jums: mēs ZINĀM, ko pārdodam. Mēs ZINĀM, kā tiek iegūti precēm izmantotie audumi (mēs paši ceļojam, apskatām ražošanas iekārtas, telpas, procesu), Mēs ZINĀM, kā katrs dvielis atšķiras, kādas ir tā priekšrocības un, pats galvenais, kādi tā trūkumi. Tādēļ mēs varam Jums palīdzēt izvēlēties to preci, kas būs vislabākā Jums.

Mēs esam trīs: mamma, vedekla un dēls.

Softy.lt ir ģimenes bizness. Pieaugot klientu lokam, izaugām arī mēs, bet kodols palika ģimenes rokās. Bet biznesa kodols palika ģimenes rokās.

Mamma

Ona (Anna)

Viņu var atrast mūsu veikalā Druskininkos un mūsu Facebook kontā. Viņa strādā tirdzniecībā kopš patstāvīgās dzīves sākuma, tāpēc visu zina par audumiem, ražošanu un piegādi. Ja jums ir kādas šaubas, varat droši sazināties ar viņu, viņas kontaktinformācija ir atrodama kontaktu lapā. Valodas: Valodas: lietuviešu, krievu, poļu.

Marti

Diana – el. prekybos guru

Ją rasite Vilniuje, įnikusią į kompiuterio ekraną: ji atsako už elektroninę parduotuvę, rūpinasi prekių tiekimu, apskaita ir didmenos užsakymais. Jos kontaktinius duomenis rasite kontaktų puslapyje. Galimos kalbos: lietuvių, rusų, anglų, italų, minimaliai prancūzų.

Vedekla

Diana (Diāna) – e-komercijas guru

Viņu atradīsiet Viļņā, iedziļinājušos datora ekrānā: viņa atbild par e-veikalu, rūpējas par preču piegādi, grāmatvedību un vairumtirdzniecības pasūtījumiem. Viņas kontaktinformāciju varat atrast kontaktu lapā. Valodas: lietuviešu, krievu, angļu, itāļu, minimāli franču.

Dēls

Zenonas ir mūsu “biznesa eņģelis”.

Viņš ir mūsu stratēģis un “biznesa eņģelis”. Kā arī palīdz fiziski (sievietes ātri zaudē cīņu pret tekstilizstrādājumu paletēm). Neapvainojieties, bet mēs ar viņu nedalīsimies (vismaz pagaidām) – mūsu biznesa eņģelis ir vajadzīgs mums pašām!

Ko klienti saka par mums: