Kokvilnas dvieļi Vanilļa

Kokvilnas dvieļi Vanilļa – jauns produkts mūsu sortimentā! Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas un austi ar bez vītnes dziju, kas padara tos īpaši mīkstus un pūkainus. Kokvilnas dvieļi Vanilļa lieliski piemēroti jutīgai vai alerģiskai ādai, jo mīkstās cilpiņas nekairina un neberzē ādu. Tas ir ne tikai jauns, krāsains un stilīgs dizains, bet arī kvalitāte jūsu mājās.

Kokvilnas dvieļi Vanilļa ir izgatavoti no bez vītņu dzijas – salīdzinoši jauna tehnoloģija dvieļu pasaulē. Izmantojot augstas kvalitātes izejvielas, kad šķiedras ir īpaši garas, tiek izgatavota stipra dzija, liekot šķiedras blakus un aujot tās ar papildu dziju. Pieliekot klāt ādai, bez vītņu dvieļi ir mīkstāki, pūkaināki, neberzē un nedur ādu, kas padara tos ideālus jutīgai vai alerģiskai ādai.

Kokvilnas dvieļu Vaniļa priekšrocības:

  • Mīkstums. Izmantojot bez vītņu vērpšanas tehnoloģiju, dzijas šķiedras kļūst brīvākas, mazāk saspiestas un bojātas, kas padara dvieļus īpaši mīkstus, maigus un pūkainus. Šī iemesla dēļ, dvieļi VANIĻA ir lieliski piemēroti jutīgai vai alerģiskai ādai.
  • Absorbácija. Bez vītņu dzijas dēļ, dvielim ir vairāk virsmas, kas var absorbēt ūdeni. Katra dvieļa cilpa spēj ātri absorbēt ūdens pilienus. Turklāt dvieļi VANIĻA izžūst ļoti ātri, jo starp dzijas šķiedrām paliek vairāk gaisa spraugu un dzija ir elastīgāka.
  • Ilgmūžība. Dvieļi Vanilļa ir izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas, tāpēc tie ir izturīgi, ilgnoturīgi, nepūkojas un neizbalē.

Mēs jums varam piedāvāt:

  • 50 x 90 cm izmēra dvieļi matiem, sejai vai rokām (atkarībā no jūsu ieradumiem);
  • 70 x 140 cm izmēra dvieļi ķermenim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *