Kā izvēlēties virtuves dvieļus?

Ja jūs bieži atrodaties virtuvē un mazgājat šķīvjus, katlus, pannas, glāzes, ne tikai trauku mazgājamā mašīnā, jūs noteikti zināt, ka vajadzīgs labs virtuves dvielis. Tāds, kas ātri un labi uzsūc ūdeni. Krāsaini un skaisti dvieļi var kļūt par daļu no jūsu virtuves interjera. Tātad, kā izvēlēties dvieli, kas tīkami jums?

Virtuves dvieļi ir veidoti no dažādiem materiāliem: kokvilnas, lina, bambusa, mikrošķiedras un jaukti (piemēram, lina un kokvilnas). Dažādiem materiāliem ir dažādas īpašības, kas noder virtuvē dažādās situācijās:

  • Lins- ļoti plāns, labi absorbējoš, neatstāj pūku un ātri žūstošs materiāls. Virtuves dvieļi, kas izgatavoti no šī auduma, ir lieliski piemēroti, lai ātri izžāvētu traukus un neatstātu putas. Kā arī, lai notīrītu drupatas no griešanas dēļiem vai pārklātu krāsnī mīklu, lai tā uzbriestu (šim nolūkam lielāki dvieļi ir ērtāki 40×60 cm, 50×70 cm). Arī lina dvieļi (izmērs 30×30 cm, 30×50/33×50 cm) ļoti labi iederas kā galda salvete – praktiski, grezni, dabiski un skaisti.
  • Kokvilna – kvalitatīvs, skaists un labi absorbējošs materiāls jūsu virtuvei, Šis audums ir ļoti uzticams un viegli kopjams. Kokvilnas dvieļi piemēroti trauku žāvēšanai un slapjumu, uz dažādām virsmām, noslaucīšanai (40×60 cm, 50×70 cm). Biezāk austs kokvilnas dvielis var kalpot kā krāsns cimds (šim nolūkam izmantojiet tikai sausu dvieli, jo mitrs dvielis ļoti ātri absorbē siltumu un var apdedzināt rokas). Plānāk austs kokvilnas dvielis lieliski iederas kā vāks mīklai, lai tā varētu uzbriest (40×60 cm, 50×70 cm). Tāpat kā lina audums, kokvilna ir piemērota mitru virsmu izžāvēšanai vai drupatu savākšanai. Lielākajai daļai mūsu sortimentā esošo kokvilnas virtuves dvieļu ir antibakteriālas īpašības, kas novērš nepatīkamas smakas reprodukciju.
  • Mikrošķiedra – īpaši labi absorbē mitrumu un neatstāj svītras. Lai gan lielākajai daļai mājsaimnieču mikrošķiedra virtuvē nav ierasta izvēle, tā ir ļoti piemērota trauku žāvēšanai, lielāku ūdens traipu tīrīšanai, roku žāvēšanai un, pats galvenais, glāžu pulēšanai (mazāki 30×30 cm, 30×50 /33x50cm izmērs). Tas uzsūc daudz ūdens un izžūst ārkārtīgi ātri (tas ir ļoti svarīgi, ja daudz atrodaties virtuvē).
  • Bambuss – ļoti labi absorbē ūdeni, ir antibakteriāls, pretsēnīšu un aizsargā dvieļus no nepatīkamas smakas. Ir svarīgi zināt, ka šāda veida dvieļi nekaitē videi, jo tie sadalās dabiski (kompostējot mazāk nekā gadu). Tāpat arí tie neizplúst un neizbalē. Tā ir ne tikai stilīga virtuves detaļa, bet arī lielisks audums roku, virsmu un trauku žāvēšanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *