Darbs ar biznesu vienmēr ir aizraujošs. Tāpēc, strādājot specializētā šaurā nišā, mēs biznesa pārstāvjiem cenšamies piedāvāt ne tikai labus produktus, bet arī ar tiem saistītos nepieciešamos pakalpojumus:

  • Preces viesnīcām, viesu namiem, peldbaseiniem (dvieļi, gultas veļa, halāti);
  • tekstila biznesadāvanas (logo izšūšana, apdruka, aušana pēc individuāla pasūtījuma, dāvanu iesaiņošana).
 

PRECES VIESNĪCĀM, VIESU MĀJĀM, BASEINIEM

Sākuši darboties kā specializēts dvieļu veikals, meklējot kvalitatīvus produktus, mēs iepazināmies un sākām sadarboties ar ražotājiem, kuri šuj ne tikai dvieļus, bet arī citus nepieciešamos aksesuārus viesnīcām vai viesu namiem. Mēs esam vienojušies par zemāk norādīto preču ražošanas termiņiem un ražošanas nepārtrauktību, tāpēc mēs garantējam pastāvīgus piedāvājumus un operatīvu papildināšanu pēc nepieciešamības.

Mums ir visu preču paraugi, un, ja Jūs interesē, gaidīsim Jūs, sazinoties (+370 612 18500, Diāna) – ar prieku satiksimies un visu parādīsim, pārrunāsim gan cenas, gan citus nosacījumus. Turklāt, tā kā mēs strādājam tieši ar ražotājiem, mēs esam atvērti Jūsu vajadzībām: ja Jūs meklējat tekstilizstrādājumus, kurus neatradāt starp zemāk redzamajiem produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs ar prieku sniegsim Jums savu piedāvājumu.