Bērnu dvieļi ar kapuci

Bērnu dvieļi ar kapuci– dvieļi, kas izgatavoti jaundzimušajiem, zīdaiņiem, maziem bērniem. Tie ir ērti, jo uz viena no stūriem, kas veido kapuci, tiek uzšūts papildus audums. Kapuce ir īpaši ērta jaundzimušajiem, kad viņi vēl nevar noturēt galvu. Tas arī pasargās bērnu no negaidītas vēja brāzmas vai pēkšņām temperatūras maiņām.

Jūs varat izvēlēties dvieļus ar kapuci:

  • Bambusa dvieļi, zīdaiņiem – 75x75cm vai 100x100cm izmērs, piemērots mazuļa jutīgai ādai, jauki dekorēti un mīksti dvieļi. Veidots no visa labākā: 50% bambusa, 50% Ēģiptes kokvilnas dzijas. Ērts izmērs, kurā ietīt mazuli, lai jūs varētu ātri nomierināt to vannā vai pēc vannas, vienlaikus netērējot laiku: ietiniet ērtā dvielī, iekārtojieties un būsiet gatavi bērnu pabarot vai nomierināt.
  • 100% kokvilna, zīdaiņiem – mīksta, pūkaina, dvieļi piemēroti mazuļa jutīgajai ādai, izgatavoti no dabīgās šķiedras (100% kokvilnas) un ir droši. 75×75 cm vai 100x100cm izmēra dvieļi, dekorēti ar jautru izšūtu aplikāciju un skaistu malu. Nav izvirzītu vai viegli salaužamu/nolīmējamu detaļu, tāpēc varat ļaut mazulim ar dvieli rotaļāties, samīļot, runāt, pieskarties attēlam un varbūt pat nogaršot.

Pončo dvieļi ir velkami caur galvu. Lai gan tie ir piemēroti ikdienas lietošanai, tie ir īpaši ērti pludmalē: aizsargā plecus no saules karstuma un galvu no negaidītas vēja brāzmas. Ar šiem dvieļiem bērni var skraidīt apkārt, jums tas nav jātur, tas nenokritīs, un bērniem būs silti un nepārkarsīs, jo dvielis brīvi krīt uz ķermeņa.

Mūsu sortimentā jūs atradīsiet 100% kokvilnas pončo dvieļus (plānākus) un 100% poliestera pončo dvieļus (biezākus). Šie pončo dvieļi ir viegli un ātri izžūst, tāpēc tie ir ērti, kad bērns bieži peldas, vai ne tik siltā laikā. Audums ir pietiekami blīvs, lai pasargātu no vēja, un dekorēts ar vismīļāko un pazīstamāko simboliku, kas patiks mazajiem! Mums ir izmēri:

  • 50×100 cm (salocīta dvieļa izmērs), piemērots bērniem vecumā no 1-3 gadiem;
  • 50/55 x 110/115 cm, piemērots 3-4 gadus veciem bērniem;
  • 60 x 120 cm, piemērots bērniem vecumā 4-6 gadi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *